15. Uluslararası ELT Konferansı 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
15. Uluslararası ELT Konferansı

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

23
Şubat
Cumartesi
2019
09:30

Bitiş

23
Şubat
Cumartesi
2019
16:15

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

15. Uluslararası ELT Konferansı İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ÇEVRE KOLEJİ Yabancı Diller Bölümünün geleneksel olarak düzenlediği 15. Uluslararası İngilizce Dil Eğitimi Konferansı - 15th ELT CONFERENCE  23 Şubat 2019  tarihinde ÇEVRE KOLEJİ Erenköy Kampüsünde gerçekleştirilecektir.  

Konferansın bu yılki teması “The Ultimate Passion for ELT” 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, öğretmenlerin yani mucize işçilerinin asıl gücünü mesleklerine olan tutkuya borçlu olduğunu düşünmüş ve “Öğretmen mum gibidir. Kendisi tükenirken etrafını aydınlatır” demiştir. Bu bağlamda  21. yüzyıl becerilerinin ele alınacağı ve öğrenci ile bağ kurmanın öneminin vurgulanacağı konferans 15. yıla özel sürprizlerle dolu. 

İngilizce öğretmenlerinin dünyaca ünlü kitap yazarları ve öğretmen eğitmenlerini izleme fırsatını bulacağı konferansta yabancı yayınevlerinin stantlarını da gezme şansına sahip olacaklar. İNKAŞ, UES, MacMillan, Oxford University Press, Pearson, Cambridge University Press ve Macenta’nın ana sponsor olduğu konferans saat 9.30–16.15 arasında gerçekleşecek. Bilet satın alındıktan sonra e-sertifika için web sitesinde (www.cevrekoleji.k12.tr veya www.eltcevre.com) kayıt yaptırılması ve ayrıca katılımcıların hediye çekilişi ve giriş kontrolü için biletlerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Çevre Koleji
Adres
Tüccarbaşı Sok. No: 4 ERENKÖY / İstanbul