24Kitchen Dünya Lezzetleri Festival 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
24Kitchen Dünya Lezzetleri Festival

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

06
Nisan
Cumartesi
2019
14:00

Bitiş

06
Nisan
Cumartesi
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

24Kitchen Dünya Lezzetleri Festival İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ünlü şefler ve dünyanın lezzetleri bir arada: 24Kitchen Dünya Lezzetleri Festivali 6 Nisan’da Feriye Palace’ta!

24Kitchen Dünya Lezzetleri Festivali, dünya mutfaklarından sınırsız lezzet ve eğlenceyi bir araya getiriyor.  Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü gerçekleştireceği 24Kitchen Dünya Lezzetleri Festivali’nde Türk, İtalyan, Amerikan, Asya ve Fransız gibi önde gelen mutfaklara ait lezzetleri bir araya getiriyor.

Tüm gün sürecek festivalde ziyaretçiler, farklı mutfaklara tanımlanmış özel alanları gezerken, hem ilgili mutfağın en özel lezzetlerini tadacak hem de bu mutfakları temsil eden en prestijli restoran standlarında gün boyunca sınırsız ikramları, müzik eşliğinde o mutfağın kültürünü yaşatan bir atmosferde tecrübe edecekler.  Festival boyunca misafirler, dünyanın dört bir yanından farklı mutfak kültürlerini ziyaret etme şansı yakalayacak ve şefler eşliğinde yemek atölyeleri ile söyleşilere katılabilecekler.

Lezzet tutkunları gün boyunca İtalyan mutfağı ile hamura ince dokunuşları, Asya mutfağı ile yemeğin felsefesini, Fransız mutfağı ile tatlıların muhteşem dünyasını, Amerikan mutfağı ile hızlı gurme lezzetleri ve Türk mutfağının zengin tatları ile farklı kültürleri buluşturan sıra dışı yemekleri keşfetme şansı bulacak. Festival akşam saatlerinde başlayacak DJ performansı ve canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek kokteyl ile sona erecek.

Dolu dolu, lezzetli olmasının yanı sıra görsel ve işitsel deneyimleri bir araya getiren 24Kitchen Dünya Lezzetleri Festivali, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Feriye Palace’ta gerçekleşecek.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Feriye Palace
Adres
Çırağan Caddesi No: 44 ORTAKÖY / BEŞİKTAŞ / İstanbul