Aşk Halleri: Zuhal Olcay - Burak Sergen 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Aşk Halleri: Zuhal Olcay - Burak Sergen

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

03
Mayıs
Cuma
2019
20:00

Bitiş

03
Mayıs
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Aşk Halleri: Zuhal Olcay - Burak Sergen Kocaeli Kocaeli etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Aşk Halleri oyunuyla Zuhal Olcay ve Burak Sergen, ilk kez aynı sahnede...

Hollandalı yazar Maria Goos’un sevilen oyunu, “Doek!”, “Aşk Halleri” adıyla ilk kez Türkçe sahneleniyor! Liz ve Richard konservatuvarı beraber okudular, beraber bitirdiler. Okul hayatları boyunca iyi bir ikili oldular ve birlikte sahneye çıktıkları mezuniyet oyunlarının ardından da tam 20 yıl beraber sahne aldılar. Sonra Liz, her şeyi geride bırakıp Güney Fransa’ya yerleşti; sahnelerden uzak, sakin bir yaşam sürmeyi tercih etti. Liz’in gidişinin üzerinden 10 yıl geçti. Şimdi Richard, Liz ile 30 yıl önce oynadıkları mezuniyet oyunlarını tekrar sahneye koymaya hazırlanıyor. Fakat hâlâ bu oyunda kendisine eşlik edecek doğru kişiyi bulamadı. 

Son şansını deniyor ve Liz’i, 30 yıl önce kariyerlerini başlatan bu oyunu tekrar beraber oynamaya davet ediyor. Maria Goos’un “Aşk Halleri”nde bir kadın-erkek, karşı cinslerden iki meslektaş, eski iki arkadaş ve eski iki sevgili olarak Richard ve Liz üzerinden kurduğu dünya, ilişkilere, geride bırakılanlara, özlemeye, vazgeçmeye ve geri dönmeye dair bir sorgulama...  

Yazan: Maria Goos 
Yöneten: Işıl Kasapoğlu 
Çeviren: Zeynep Avcı 
Oyuncular: Zuhal Olcay, Burak Sergen 
Işık Tasarımı: Cem Yılmazer 
Kostüm Tasarımı: Evrim Timur 
Müzik: Selim Atakan

ETKİNLİK YERİ

Yer
Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi
Adres
Oramiral Salim Dervişoğlu Cad. Kocaeli Sanayi Fuar Yanı MERKEZ / Kocaeli