Aşkın Kimyası 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Aşkın Kimyası

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

26
Nisan
Cuma
2019
19:30

Bitiş

26
Nisan
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Aşkın Kimyası etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

"İnsan zihinle baktığında kusur, gönülle baktığında aşk görür." der dervişler... 

Peki ama nedir bu "gönül gözü" ile bakabilmek? Baktığın her yerde sevgi, aşk görebilmek? Günlük yaşamın telaşı, kaygıları, sorunları arasından sıyrılıp; yaşadığımız her ilişkiyi - ruhsal bir gelişim aracı olarak kullanabilmek?  

Eğitmenimiz Yeliz Ruzgar, 3 Ay'ın her Cuma'sında Joint Idea Kanyon'da gerçekleştireceği "Aşkın Kimyası" başlıklı 2 saatlik çalışmasında sizlere derin ruhsal konuları, günlük yaşamda kullanabileceğiniz pratik yollarını anlatacak. Bu çalışmaya katılmak size stresli iş ve özel yaşamlarınızda huzur, mutluluk ve ilahi düzen güveni katacaktır. Çalışma sonrası ev ya da iş yerinizde uygulayabileceğiniz dökümanlarda paylaşılacaktır. 

Yeliz Rüzgar hakkında:  
İzmir doğumlu ve uluslararası tanınırlığı olan Yeliz Rüzgar, Holistik Yaşam Uzmanı ve Enerji Terapistidir.Yeliz, UCLA ve North Carolina Üniversitelerinde psikolojik araştırmalarda da kullanılan AuraVS isimli bio-feedback aracılığı ile yaptığı okumalar ile Dünya çapında binlerce kişinin yaşamlarını dönüştürmeleri, ilişkilerini geliştirmeleri ve yaşam amaçlarına bağlanmalarına yardım etti. Yeliz, 13 yaşında ilk ilgi duymaya başladığı bilim ve ruhsal alanların birleştiği konular üzerine, Dünya çapında tanınan Dr. Bernie Siegel, Dr. Bruce Lipton, Dr. David Katz, EFT tekniğini bulan Dr. Craig, NLP tekniğinin kurucu Dr. Richard Bandler, NLP ‘de ‘Time Line – Zaman Çizgisi’ tekniğinin yaratıcısı Tad James gibi isimler ile birlikte kongre ve festivallerde konuk konuşmacı olmuş, ‘Holistik Yaşam’ ile ilgili sunumlar yapmıştır.Halen Sedona Üniversitesinde bu alanda Phd. çalışmalarına devam etmektedir. Yeliz Los Angeles ve İstanbul ‘da yaşamaktadır.Yeliz’in hayat mottosu: İmkansız diye bir şey yoktur, İste, planla, harekete geç, inan ve sabırlı ol.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Joint Idea Kanyon
Adres
Büyükdere Caddesi, No: 185, Levent Kanyon AVM, Teras Katı ŞİŞLİ / İstanbul