Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

29
Mayıs
Çarşamba
2019
20:00

Bitiş

29
Mayıs
Çarşamba
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Pop, funk ve Latin müziğini özgün bir şekilde yorumlayan usta müzisyen Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında 29 Mayıs’da Zorlu PSM’de!

Kapı açılış: 20.00 
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars: 21.00 

Türkiye’nin önde gelen perküsyon sanatçılarından biri olan Ayhan Sicimoğlu, müzisyen kimliğinin haricinde sunduğu radyo ve TV programlarıyla da hafızalarda yer etti. Özellikle Latin müziği hakkında üniversite yıllarından beri araştırmalar yapan Sicimoğlu, bu araştırmalar sonucu elde ettiği birikimle günümüzdeki doruk noktalarından birine Latin All Stars projesiyle ulaştı.  

Sicimoğlu, Turcolatino olarak adlandırdığı müziğini, En Estambul ve Friends & Family isimli albümlerinde dinleyicisiyle buluşturdu. Serdar Ortaç, Burcu Güneş, Sibel Tüzün, Esin İris, Ayşe Sicimoğlu, Hüsnü Şenlendirici, Mustafa Olgan, Balık Ayhan, Fahir Atakoğlu, Aydın Esen, Özkan Uğur, Uğur Yücel ve Mirkelam gibi yerli sanatçılarımız haricinde Armando Miranda, Rodrigo Rodriguez, Amik Abdel Guerra Ling Long ve Cesar Correa gibi yabancı sanatçılar, Ayhan Sicimoğlu’nun çalışmalarına katkıda bulundular. 

Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Galip Boransu gibi isimlerle 1970'li yıllarda kurduğu ünlü müzik grubu İpucu Beşlisi’yle de birbirinden önemli şarkılara imzasını atan sanatçı, grubun dağılmasının ardından yoluna solo kariyeriyle devam etti.  

Dostluğun ve sevginin gücünü müziğine yansıtmayı amaçlayan ve bunda gayet başarılı olan Ayhan Sicimoğlu’nun Latin müziğine kattığı özgün yoruma, Studio’nun samimi atmosferinde tanıklık edebilirsiniz!

ETKİNLİK YERİ

Yer
Zorlu PSM - STUDIO
Adres
Zorlu Center, 34340, BEŞİKTAŞ / İstanbul