Bir Zamanlar Gazinoda 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Bir Zamanlar Gazinoda

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

18
Haziran
Salı
2019
21:00

Bitiş

18
Haziran
Salı
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Bir Zamanlar Gazinoda İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Duayen tiyatrocu Haldun Dormen, 65. sanat yılını muhteşem bir oyunla kutluyor.

90 yaşındaki Dormen, enerjisi ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor ! 
Haldun Dormen’in kaleminden çıkan ve aynı zamanda başrolünü de usta ismin üstlendiği oyun izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. 

Yıllar önce yaptıkları oyunlarla izleyenleri kırıp geçiren, herkesin gönlünde taht kurmuş iki eski komedyenin şöhreti artık geçmişte kalmıştır. O dönemde aralarında yaşanılan küçük bir problemden dolayı bir gece yolları ayırmışlar ve uzun yıllar görüşmemişlerdir. Ta ki günün birinde gelen teklife kadar. Bu iki eski dost aralarındaki husumeti çözüp, tekrar özledikleri o şöhrete kavuşabilecekler mi? 

Kerem Atabeyoğlu ve Haldun Dormen zamanında ünleri olan iki oyuncu. İkisi de birbirinden aksi ve bir o kadar sevimli eski dost. Şehir içinde bir motel odasında yaşayan kendisinin yaşlandığını kabul etmeyen ve teknolojiden nefret eden huysuz yaşlı tahmin ettiğiniz gibi Haldun Dormen. Neden mi birbiriyle kavgalılar izlerken tahmin bile edemeyeceksiniz. 

Keyifli seyirler dileriz. 

Yazan: Haldun Dormen 
Yönetmen: Ali Altuğ 
Oynayanlar : Haldun Dormen, Kerem Atabeyoğlu, Gülen Karaman, Almıla Uluer, Caner Tör, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Cansel Şanlı, Ece Arlı, Fatih Aslan

ETKİNLİK YERİ

Yer
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Adres
Bahariye Cad. No: 39 BAHARİYE / İstanbul