Bozcaada Caz Festivali 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Bozcaada Caz Festivali

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

19
Temmuz
Cuma
2019
18:00

Bitiş

21
Temmuz
Pazar
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Bozcaada Caz Festivali Çanakkale etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yaz planlarını şimdiden yapmak isteyenler için festival bu yıl 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde üçüncü kez gerçekleşecek.

Kendine Has ve Volkswagen'in katkılarıyla, 3dots, allaturca ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada’da müziğe ve sanata dair pek çok şeyle karşılaşılacak bir festival deneyimi yaşatacak. Açık hava enerjisiyle caz ve doğaçlama müziğini buluşturan Bozcaada Caz Festivali, ilk iki senesinde gördüğü ilginin heyecanıyla üçüncü yılına hazırlanıyor.

Bugüne kadar, cazın ustalarını, genç yetenekleri, farklı disiplinlerden müzisyenleri aynı sahnede gördüğümüz ve festival için hazırlanan özel projelerle tanıştığımız Bozcaada Caz Festivali’nin, caz ve doğaçlama müziğini çevreleyerek farklı türleri de kapsayan 2019 programı yakında açıklanacak.

Geçtiğimiz yıl tüm biletleri tükenen Bozcaada Caz Festivali'nin 2019 biletleri, geçen sene kaçıranlar ve planını erkenden yapmak isteyenler için satışta.

Üç gün boyunca müzik dışında farklı disiplinlerden oluşan programıyla “Bozcaada Caz Festivali -v-” ile yapacağınız keşiflere de hazır olun. “Bozcaada Caz Festivali -v-” kapsamında; Bozcaada'nın çeşitli yerlerinde sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri ve sosyal projeler gibi etkinliklere rastlayacağınız programı ile festival, enerjisini tüm Bozcaada’ya yayıyor olacak.

Deniz, doğa ve müziğe ayrılmış bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin rotası haline gelen Bozcaada Caz Festivali ruhuyla Bozcaada’yı yeniden sarmaya hazırlanıyor.
Bozcada Caz Festivali mecralarından gelişmeleri takip etmeyi unutmayın!

ETKİNLİK YERİ

Yer
Bozcaada Ayazma Manastırı
Adres
Alaybey Mahallesi, Alaybey, 17680 BOZCAADA / Çanakkale