HoliFest İstanbul'19 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
HoliFest İstanbul'19

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

27
Nisan
Cumartesi
2019
12:00

Bitiş

27
Nisan
Cumartesi
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

HoliFest İstanbul'19 etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Holifest, 27 Nisan'da Sarıyer Life Park'ta!

Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, Türkiye’de ilk defa orijinal konseptiyle 2016 Nisan ayında biletlerini günler öncesinden bitirerek İstanbul’da kutlanmıştır. Ardında İzmir, Ankara, Çanakkale, Samsun gibi şehirlerde on binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen ve son yılların en ses getiren “konsept festivali” olma özelliği taşıyan Holi festivali 27 Nisan 2019 Cumartesi günü yeniden İstanbul’ da! Türkiye’deki dördüncü yılında baharın gelişini kutlamasının yanı sıra, etkinliğin Hint kültüründe önemli bir misyonu olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi” fikrini de taçlandırmak amaçlanmıştır. 

Misafirlerimiz şehrin karmaşasından uzaklaşarak, etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, dünyaca ünlü Hintli DJ’ler, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butikler ile Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar ve baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi’nin coşkusunu yaşayacaklar. Sıradan bir cumartesi gününüzü rengarenk bir bahar festivaline çevirecek bu organizasyon kapılarını saat 12.00’da misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar DJ programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor.. 

Hint Mitolojisinde de yer aldığı gibi, haydi hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle rengarenk kutlayalım iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını! 

Etkinlik Alanı: 
İstanbul’un en popüler etkinlik alanı olan Sarıyer Life Park, Holifest İstanbul’a ev sahipliği yapacaktır. 

Edis 
Fatma Turgut 
Kalben 
Sattas 
Şehinşah 
Cemal Can Cansever 
Hidra  
Berkay Duman 
Serdar Kirgiz  
Mc Bariş Ekmen 
Süer  
Dağcan Erdurak  
Enes Beşkardeş 
Agni Dance Company  
Firat Kalayci

ETKİNLİK YERİ

Yer
Life Park
Adres
Mehmet Akif Tabiat Parkı / Bahçeköy SARIYER / İstanbul