Kadebostany 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Kadebostany

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

28
Nisan
Pazar
2019
22:30

Bitiş

28
Nisan
Pazar
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Kadebostany İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni pop imporatorluğunun tartışılmaz sahipleri Kadebostany 28 Nisan'da Dorock XL Beşiktaş Sahnesi'nde

Kadebostany jenerasyon belirleyen yeni albümü Monumental çıkışını duyurdu.Brainchild of DJ/producer Guillaume de Kadebostany aka President Kadebostan Kadebostany  Castle in the Snow”, “Mind if I Stay” ya da Beyoncé’nın “Crazy in Love” (50 Shades of Grey). şarkısının yeni versiyonu ile listeleri zirveleyen bir çok başarıya imza attı.

Kadebostany cumhiriyetinin bayrağı altında Kadebostany bireysel pop muzik markası, eşsiz görüntüsü ve canlı performansı ile hızlı bir şekilde geniş kitlelerin ilgisini çekti.Monumental albumu ile Kadebostany yeniden her albümde olduğu gibi yenilikçi yanını ve bu konudaki ilgisini göstererek müzik dünyasına taze ve original bir album kazandırdı. Bu üçüncü albümde,  illaume de Kadebostany 6 şarkıcı ile ortaklaşa ilerledi, özellikle canlı konserlerinden tanınan karizmatik Kristina öne çıkmakta.Kadebostany pop muzik için yeni bir imaj çizmekte ve bunu kitlesel çekiciliği olan sofistike müzik olarak tanımlamakta.

ÖNE ÇIKANLAR;

• Kadebostany’nin şarkıları Youtube da yarım milyardan daha fazla izlenme aldı. Castle in the snow 20 milyondan, Early Morning Dreams 50 milyondan Crazy in Love 50 milyondan ve Mind if I stay 15 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.  Çıkartığı her yeni klip aynı şekilde ilgi çekmekte.
• Kadebostany son yıllarda 25 ülkede 500 den fazla canlı show yaptı. Bunların arasında Sziget, Chill Out, Fusion, Montreux Jazz Festival, Dour, vb gibi anahtar festivaller de bulunmakta. Kendisi ayrıca X*factor programında konuk sanatçı olarak, Dancing with the Stars program finallerinde, FIFA’nın kapanış seromonisinde ve NRJ müzik ödüllerinde canlı konserler verdi. 
• Kadebostany’nin 2013 yılında yaptığı Beyonce’nin hit şarkısı Crazy in Love’a yaptığı cover ile büyük bir dalgalanma yarattı. Özellikle blockbuster 50 Shades of Grey filminin sountrack şarkısının tartışmalı bir şekilde kullanması büyük ilgi çekti. 
• Single’lar ind if I stay, Castle in the snow ve Save me 30 ülkede ilk 10 a girdi. 
• Kadebostany media tarafından Pop muziğin yeni bir markası olarak betimlendi. 
• Kadebostayn hem ana akım hem de indie dinleyicileri arasında başarı kazanmış nadir sanatçılardandır. 
• Castle in the snow şarkısı Ay’da çalışan şarkılar resmi listesinde bulunmaktadır. 
• Kadebostany’nin şarkıları Playstation tarafından reklamlarında kullanılmıştır. Ayrıca sanatçının şarkıları Blockbuster L’Etudiante filmi gibi birçok filmde de kullanılmıştır.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Dorock XL Beşiktaş
Adres
Sinanpaşa Mahallesi, Ortabahçe Caddesi, No: 23 BEŞİKTAŞ / İstanbul