Kalben 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Kalben

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

21
Mayıs
Salı
2019
20:00

Bitiş

21
Mayıs
Salı
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Kalben İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kapı Açılış: 20.00  
Kalben: 21.00 

Yeni nesil şarkıcı/söz yazarı ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden Kalben, Zorlu PSM Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri kapsamında 21 Mayıs’ta Zorlu PSM'de!

1986'da İskenderun'da doğan Kalben Sağdıç, 8 yaşından beri müzikle ilgilenirken gitarı, ilk defa eline aldığı 14 yaşından beri bırakmadı. Kalben, 2014'te besteleri, vurucu şarkı sözleri ve duru sesiyle müzikseverlere ulaşmaya başladı. 2016 başında kendi adını taşıyan ilk albümünü Zoom / DMC etiketiyle yayınlanan genç müzisyen, özellikle Sadece, Saçlar, Haydi Söyle ve O Ye Bebek gibi şarkılarla sevenlerinin sayısını ciddi ölçüde artırdı. 2017 yılında en iyi çıkış yapan kadın ödülüne layık görülen Kalben 2018 yılında ikinci albümü Sonsuza Kadar ile Türkiye listelerinden en çok dinlenen isimler arasında yer almaya devam ediyor.  

Müzik kariyerinin yanı sıra senaryo yazarlığı, editörlük ve çevirmenlik gibi işler de yapan Kalben, hikaye anlatıcılığı konusundaki yetkinliğini şarkı sözlerine yansıttı. Sahneyi özgür alanı olarak gördüğünü söyleyen Kalben, hayranlarıyla bir araya gelip pek çok duyguları bir arada yaşamayı ve hikayeleri yeniden şekillendirmekten de keyif aldığı belli olan canlı performanslarıyla da öne çıktı. 

Atlantis Yapım iş birliğiyle gerçekleştirilen Vestel #gururlayerli konserleri, 21 Mayıs’ta Zorlu PSM'de dupduru sesi ve anlattığı hikayelerle yeni neslin gönlünde taht kurmuş yetenekli bir ismi, Kalben'i ağırlıyor!

ETKİNLİK YERİ

Yer
Zorlu PSM - STUDIO
Adres
Zorlu Center, 34340, BEŞİKTAŞ / İstanbul