Mabel Matiz 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Mabel Matiz

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

07
Nisan
Pazar
2019
21:00

Bitiş

07
Nisan
Pazar
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Mabel Matiz Eskişehir etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Farklı vokal tarzı, melodileri ve söz yazımıyla Türkçe pop müzik sahnesinin sevilen isimlerinden Mabel Matiz; Kerki ve Solfej iş birliğiyle, 07 Nisan’da Eskişehir Tasigo Otel'e konuk oluyor!

2009 yılında ilk solo albümünün hazırlıklarına başlayan Mabel Matiz, kendi ismini taşıyan çıkış albümünü 2011 senesinde yayımlayarak kısa sürede geniş bir kitleye ulaştı. Dinleyicileri ve müzik eleştirmenleri tarafından gelecek vaat eden sanatçılar arasına girmeyi başaran Mabel Matiz, bu albümle yılın en iyi 10 albümü arasında gösterildi. Aranjmanları Can Güngör ve Cihan Mürtezaoğlu’na ait olan ikinci albümü “Yaşım Çocuk”u 2012’de yayımlandığı hafta içerisinde en çok dinlenenler listelerinin başında yer edindi. Albümün yayınlamasıyla beraber çıktığı uzun Türkiye turnesinin ardından kayıtlarına başladığı albümü “Gök Nerede”, 2015 yılında dinleyicilerle buluşmasıyla dijital platformlara liste başı olarak girdi. Geçtiğimiz Haziran ayında son albümü “Maya”yı yayımlayan Mabel Matiz’in performanslarında Ceylan Ertem, Sıla ve Göksel gibi isimlerle yaptığı düetler de beğeni topladı.

Mabel Matiz’in “Sultan Süleyman”, “Gel”, “Aşk Yok Olmaktır”, “Sarmaşık”, “Ya Bu İşler Ne” gibi sevilen şarkılarına eşlik etmek için 07 Nisan’da, Eskişehir Tasigo Otel'de buluşalım.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Tasigo Hotel
Adres
Dede Mahallesi Haktanır Sok. No:1 ODUNPAZARI / Eskişehir