Oldies'n Goldies Forever Young 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Oldies'n Goldies Forever Young

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

15
Mart
Cuma
2019
21:30

Bitiş

15
Mart
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Oldies'n Goldies Forever Young Çanakkale etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale’de bir şehir efsanesi, dans partilerinin en iyisi Oldies’n Goldies Forever Young, 15 Mart 2019 Cumagecesi sizleri eğlenceye davet ediyor.

Geçmişte yaşadığınız güzel anıların pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz, tüm zamanların en iyi dans parçaları eşliğinde dans ederken dostlarınızla nostaljik ve keyifli bir akşam geçireceğiniz bu partide yerinizi alın.

50 ve 60’lı yılların rockn’roll’ları, caz dans parçaları, 70’lerden Boney M, Gloria Gaynor, Donna Summer, Bee Gees, Barry White, Kool & The Gang, KC & The Sunshine Band, James Brown, Village People, 80’lerden Modern Talking, Pet Shop Boys, Falco, Gazebo, Depeche Mode, Alphaville, Bananarama, Blondie, Bob Marley, CC Catch, Wham, The Cure, Soft Cell, REM, Michael Jackson, Madonna, Kim Wilde, Kylie Minogue, Queen, Eurythmics, 90’lardan Snap, Mc Hammer, Ace of Base, Cake...

Bu müthiş müzik şöleni eşliğinde anılarımızda yer etmiş filmlerden kesitler, video klipler ve slayt gösterileri uzun zamandır hatırlamadığınız sürpriz hatıraları hafızalarınızdan günümüze taşıyacak, sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak. Gecenin müzik ve görselleri Suat Ok(@swatabi) tarafından sunulacak. Haftasonu eğlencesini doyasıya dans ederek yaşamak isteyenler Çanakkale’nin önemli eğlence mekanı Hayal Kahvesi’nde buluşuyor.

Hayal Kahvesi – Çanakkale’de Dans Partilerinin en iyisi…

ETKİNLİK YERİ

Yer
Hayal Kahvesi Çanakkale
Adres
Saat Kulesi Meydanı Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. No:8 MERKEZ / Çanakkale