ROH: Kaderin Gücü 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
ROH: Kaderin Gücü

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

20
Mayıs
Pazartesi
2019
19:00

Bitiş

20
Mayıs
Pazartesi
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

** Lütfen dikkat: Etkinlik Royal Opera House performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir. 

Royal Opera House Gösterimleri: Kaderin Gücü (La Forza del Destino) İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü opera ve balelerin Royal Opera House prodüksiyonları, yeni sezonda da özel gösterimlerle Zorlu PSM ekranında olacak. Sezon boyunca devam edecek gösterimlerde izleyiciler, Studio’nun keyifli atmosferinde sanat dünyasının en önemli isimlerini izleme şansı bulacak. 

Zorlu PSM Studio’da gerçekleşen Royal Opera House Gösterimleri, Aralık ayından itibaren kaldığı yerden devam ediyor. Bu sezonun programında Wagner’in efsaneleşen Yüzük Dörtlemesi’nin ikinci operası Die Walküre; 19.yüzyılın klasikleri arasına girmeyi başaran La Bayadere; bir Noel geleneği olan Fındıkkıran (The Nutcracker); Tchaikovsky’nin en güçlü operalarından Maça Kızı (The Queen of Spades); Verdi’nin zamansız eseri La Traviata ve Verdi’nin aşk, intikam ve trajediyi bir araya getiren operası Kaderin Gücü (La Forza del Destino) yer alıyor. 

Kaderin Gücü (La Forza del Destino) 
4 Perdelik Opera  

ANNA NETREBKO, JONAS KAUFMANN VE LUDOVIC TÉZIER’DEN OLUŞAN YILDIZ KADRO VERDİ’NİN EPİK OPERASININ YENİ PRODÜKSİYONUNDA İZLEYİCİLERLE BULUŞUYOR! 

Leonora Don Alvaro'ya aşık olur, ama babası bu evliliği yasakladığında, ölümcül bir kaza takıntı, intikam ve trajediyi tetikler. Güçlü müziği ve kilometreler boyunca sürdürdüğü acı intikam hikayesi üstün bir oyunculuk ve şan kabiliyeti gerektiren Verdi’nin destansı La Forza del Destino (Kaderin Gücü) operasında başrolleri Jonas Kaufmann ve Anna Netrebko paylaşıyor. Yapım, Amsterdam'dan renk ve hareket dolu sansasyonel bir sahneleme ile Kraliyet Operası’na geliyor.  

MÜZİK GIUSEPPE VERDI 
YÖNETMEN CHRISTOF LOY 
ORKESTRA ŞEFİ ANTONIO PAPPANO 

DONNA LEONORA ANNA NETREBKO 
DON ALVARO JONAS KAUFMANN 
DON CARLO DI VARGAS LUDOVIC TÉZIER 

* Opera İtalyanca olarak sahnelenmektedir. İngilizce / Türkçe altyazı mevcuttur.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Zorlu PSM - STUDIO
Adres
Zorlu Center, 34340, BEŞİKTAŞ / İstanbul