SesVerSus 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
SesVerSus

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

14
Nisan
Pazar
2019
19:30

Bitiş

14
Nisan
Pazar
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

SesVerSus Nevşehir etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

SesVerSus, 14 Nisan'da Ürgüp Bekediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde sizlerle...

SesVerSus, sadece insan sesiyle, enstrüman olmadan yani “acapella” müzik yapan grup, birbirinden yetenekli ve istekli birçok vokalin bir araya gelmesiyle oluştu. Sahneyi, şarkı söylemeyi, acapellayı ve içinde bulunduğu ekibi seven kişilerden oluşan SesVerSus grubu sadece şarkı söylemiyor, bu enerjisini de sizlerle paylaşıyor.

Türkiye’de pek yaygın olmayan acapella müziğin bilinirliğini artırmak ve sevdirmek amacıyla hareket eden grup, Türk ezgilerini acapella ile harmanlayarak ülkenin farklı bölgelerinde verdiği konserlerle  ve profesyoneller tarafından hazırlanan video kliplerle dinleyicisine ulaşıyor. Yurtdışında da video klipleriyle Türk ezgilerini dünyaya duyurmak hem de acapella müzik adına ülkemizi temsil görevlerini yerine getiriyor.

Youtube, İnstagram ve Facebook gibi sosyal mecralarda grubun yaptığı düzenli paylaşımlarla SesVerSus bilinirliği yüksek bir markaya dönüştü ve hem  kendi kitlesini hem de akapella müzik dinleyici kitlesini yarattı. Repertuarında bulunan klasik batı müziğinden çağdaş yapıtlara, türkülerden caza, çeşitli dillerden ve coğrafyalardan farklı birçok ezgi ile herkese hitap eden grubun dinleyici sayısı her geçen gün artıyor.

ETKİNLİK YERİ

Yer
Ürgüp Belediyesi Kültür Merkezi
Adres
İmran mah. 50400 ÜRGÜP / Nevşehir